O nás

ELITE SERVICES EU s.r.o. – reklamní a marketingová společnost založená v roce 2012, navazující na dlouholetou působnost pracovníků v oboru, v rámci OSVČ.

Specializujeme se na komplexní servis pro vybrané zákazníky. Spravujeme webové stránky, portály a eshopy, vlastní affiliate systém. Tvoříme marketingové strategie, plány. Konzultujeme s klienty – marketingové plány, strategie, podnikatelské záměry. Zabýváme se koučinkem, vzděláváním a celkově osobním rozvojem s důrazem na celkovou harmonii ducha i těla.

Dále se specializujeme na reklamní výrobu – zejména z magnetických fólií. Vzhledem k dlouholeté zkušenosti a maximálnímu důrazu na efektivitu jsme schopni poskytnout velice příznivé ceny a rychlé dodací lhůty od malých množství, až po statisíce ks.

Součástí aktivit společnosti je také vydavatelství zaměřené na osobní rozvoj.

 

 Kateřina Čechurová

zakladatelka společnosti, vizionářka, chrlič energie a hnací motor  

Podnikání chápu jako cestu……nejdřív jsem si myslela, že na jejím konci najdu splnění svých snů. Proto přeci pracujeme. Po nějaké době jsem pochopila, že sny se plní průběžně a cesta se tak stává cílem. Žiju svůj sen. Právě nyní. V každém okamžiku.

Společnosti a projekty, kterým na mé cestě dávám život, jsou jako mé děti. S láskou je tvořím a učím samostatnosti.

Po pracovních zkušenostech v obchodně stavební společnosti, následně NNO zaměřené na vzdělávání a podporu zahraničního obchodu, jsem, díky mateřské, měla možnost trochu přemýšlet, co dál… Zkusila jsem si MLM byznys, díky němuž jsem během MD vydělala cca 2 mil. Kč a mohla začít investovat do svých projektů.

První z nich je spol. ARCHADIE s.r.o. – dnes stabilní obchodní společnost, která působí v oblasti zahraničního obchodu se sanitárním vybavením.

Další je ELITE SERVICES EU s.r.o., na jejíž stránkách se nacházíte. Těží z více než 20ti letých zkušeností poctivě sbíraných praxí.

Od opuštění školních lavic státního vzdělávacího systému (ukončení FA ČVUT a postgraduálu na VŠE) jsem měla touhu pokračovat a vzdělávat se dál… absolvovala jsem mnoho kurzů, seminářů, přečetla tuny knih…. v posledních letech mě uchvátilo NLP (neurolingvistické programování). Naprosto vyhovuje mému kreativnímu přístupu a respektu vůle ostatních. I když při řízení firem není mnoho času, velmi ráda pracuji s klienty v rámci NLP koučingu.

V rámci ELITE SERVICES EU s.r.o. působí oddělená sekce SOT-CZ (Special outdoor team CZ), která se věnuje outdoorovým aktivitám, teambuildingům, střeleckému výcviku, kurzům přežití, airsoftu, sebeobrany, lezení a organizováním sportovních a bootcampů. S uniátním spojením technik speciálních jednotek také pořádá workshopy pro jednotlivce i skupiny (firmy) zaměřené na hledání a posuny limitů každého z nás… A sekce SOT-SECURITY – bezpečnostní agentura s výjezdovou jednotkou, napojeno na PCO, ochrana VIP, profesionální přístup.

Nejmladším dítkem je spol. W2S s.r.o., která má na starosti projekt TECTUM-FORUM .